cs

O společnosti

1990 2024

Zabýváme se zajišťováním komplexních logistických služeb, především ale mezinárodní a vnitrostátní silniční nákladní dopravou. Provozujeme širokou škálu typů vozidel, abychom uspokojili co možná nejširší spektrum dopravních požadavků a zároveň minimalizovali tržní rizika.

DÍTĚ SPEDITION s.r.o.

Společnost byla založena v květnu roku 1990 v Náchodě. Jejím zakladatelem byl pan Zdeněk Dítě, který se již v počátcích zaměřil na kamionovou dopravu a přepravy za hranice České republiky.

Dynamický rozvoj společnosti spočíval nejen v rozšiřování vozového parku, ale také v zavádění nových typů návěsů pro přepravy speciálních komodit a v budování servisního zázemí společnosti.

S cílem stále kvalitněji uspokojovat své zákazníky a blíže se specializovat na jejich konkrétní požadavky se od původní společnosti v listopadu roku 2007 odštěpila společnost DÍTĚ LOGISTIC s.r.o., která se zabývá servisní činností, provozem čerpacích stanic, velkoobchodem a skladováním a to jak v Náchodě, tak na své pobočce v Hradci Králové.

Původní společnost se tak mohla opět zabývat ryze dopravními službami a dále se v tomto oboru rozvíjet. V současné době tak může nabídnout své služby ve třech divizích, které jsou rozděleny podle druhů přepravovaného nákladu a k nim náležící speciální dopravní techniky. Hlavní oblasti těchto divizí tvoří paletové zboží, sypké komodity a tekuté potraviny.

Naši partneři