cs

Čím konkrétně se zabýváme?

Provozujeme celou řadu typů nákladních vozidel, abychom uspokojili co možná nejširší spektrum požadavků svých zákazníků. Potřebujete spěšně přepravit malou zásilku nebo naopak 120cbm zboží na druhý konec Evropy? Obchodujete s druhotnými surovinami a hledáte silného dopravce se sklápěcími návěsy? Nebo podnikáte v potravinářství a potřebujete dovézt cisternu oleje pod kontrolovanou teplotou? To vše a mnohé další je naše každodenní práce.

Naše služby

Divize plachtových vozidel se zaměřuje na pravidelné, jednorázové i spěšné přepravy zejména paletovaného zboží. K uspokojení vašich požadavků nabízíme různé typy valníků, návěsů a velkoobjemové soupravy. Samozřejmostí jsou také přepravy v režimu ADR.

Druhou oblastí naší specializace jsou přepravy sypkých komodit a to jak agrárních, tak druhotných surovin. V závislosti na povaze, objemu a váze nákladu přepravujeme zboží na návěsech s posuvnou podlahou nebo na sklápěcích návěsech, železných či hliníkových.

Třetí divize disponuje potravinářskými cisternami, které jsou schopny převážet zároveň až tři různé druhy tekutého nákladu. Kvalitní izolace pláště a nezávislé topení umožňují udržovat zboží v požadované teplotě a díky tlakovému provedení a vlastnímu kompresoru jsou vozy schopny vyložit zboží do externích tanků namísto prostého vypuštění samospádem. K dispozici máme provedení jak s bočními, tak i se zadními výpustěmi.

Všechny naše vozy již nyní splňují emisní normu EURO 6. Každé vozidlo je vybaveno satelitním systémem komunikace a sledování GPS, což umožňuje např. okamžité zasílání dokumentů k přepravě, neomezenou komunikaci mezi řidičem a dispečerem nebo řízení hospodárnosti provozu. On-line informace o pohybu vozidla či vybavení řidičů mobilními telefony považujeme za samozřejmost.

plachtové návěsy, velkoobjemové soupravy a valníky

sklápěcí návěsy a návěsy s posuvnou podlahou

potravinářské cisterny